SATELLITE WAVE

Satellite Wave jest odpowiedzią inżynierów CITIZEN na pytanie o najlepszy system zapewniający precyzję wskazania czasu. Dzięki tej technologii, zegarek staje się narzędziem odbierającym sygnał wzorca czasu z satelitów GPS znajdujących się na orbicie naszej planety, aby następnie automatycznie skorygować czas i datę.
Ponieważ zegarki CITIZEN Satellite Wave - synchronizowane satelitarnie są jednocześnie zasilane światłem dzięki modułowi Eco-Drive, dostarczają niebywałej precyzji wskazania czasu zawsze i wszędzie na Ziemi.

Precyzja w 40 strefach czasowych
 

CITIZEN Satellite Wave działa na całym świecie. Odbiera precyzyjnie dane o czasie z satelitów orbitujących wokół Ziemi, dokładnie dla strefy czasowej w jakiej znajduje się zegarek. Nie ważne czy jest to pustynia, zaśnieżony szczyt górski, środek oceanu czy niebo nad nim.

 
Precyzja w 3 sekundy
 

Zegarek CITIZEN synchonizowany satelitarnie potrafi wychwycić sygnał czasu już w 3 sekundy, nawet będąc w ruchu. Przestawianie czasu podczas podróży na inną strefę czasową nigdy nie było tak proste, szybkie i przyjemne.

 
Precyzja z 4 satelitów
 

Wokół Ziemi znajdują się co najmniej 24 satelity. Zegarek CITIZEN Satellite Wave wychwytuje sygnał z conajmniej 4 satelitów, aby ustalić dokładne położenie i precyzyjny dla niego czas. Co więcej, technologia umożliwia łączenie się z sygnałem satelitarnym nawet będąc w ruchu.

 
Odkryj zegarki Satellite Wave